home / Uygulamalar / Sağlık ve Fitness / Studio Canlı

Studio Canlı

dShJU2rg5J4GMe7vztsmlu8iB1gVzS7l84emLeHRD6DXnuAOhqBC3kyO1gYptL5r_cgs180-rw.png
Rate this post
  • Votes: 19
  • Comments: 0
Popularity 4.21% 4.21%

Screenshots

Rate this post


İyi yaşam’a dair her şey bu uygulamada!
Studio dilediğiniz zamanda ve yerde, mindfulness, meditasyon ve iyi yaşam alanındaki en iyi uzmanlara canlı olarak yüz yüze ulaşabildiğiniz bir mobil uygulamadır.
Bu uygulamada Mindfulness, Meditasyon, Yoga, Diyet, Spor ve Koçluk gibi iyi yaşam kavramlarını uzmanlarından canlı görüntülü görüşmelerle öğrenirsiniz.

Amacınız stresle başa çıkmak, sakin bir zihne sahip olmak, daha iyi odaklanmak, daha iyi ilişkiler kurmak mı? Mindfulness egzersizleri tam size göre! Henüz bu kavram ile tanışmadıysanız “Mindfulness nedir?” konulu derslere katılabilir, Türkiye’de bu alanda en bilinen Erhan Ali Yılmaz ve Bilge Uzun gibi isimlerden Mindfulness Eğitimi alabilirsiniz.

Etkili bir stresle başa çıkma tekniği olduğu, odaklanma ya da uykusuzluk sorununa iyi geldiği ve genel olarak daha sakin bir zihne sahip olmanızı desteklediği bilimsel araştırmalarla desteklenen bu kavramla zaten tanışıyorsanız; ileri seviye derslere katılabilir, uzmanlara canlı bağlanıp onlarla birlikte egzersiz yapabilirsiniz. İyi yaşam için saatler ayırmanıza gerek yok! Gün içinde, ofiste, yolda, yatmadan önce 10 dakikalık egzersizlerle daha iyi hissedebilirsiniz…

Aşırı stres ve kaygı ile mücadele ediyorsanız bu uygulamada uzmanlarla birlikte yapacağınız egzersizlerle sakinleşebilir, öz şefkatinizi ya da duygusal esnekliğinizi güçlendirebilir, öz farkındalığınızı arttırabilirsiniz.

Amacınız farklı meditasyon tekniklerini deneyimlemek ise farkındalık, nefes, gevşeme ya da derin uyku meditasyonu gibi pek çok meditasyon tekniği yine bu uygulama sizleri bekliyor.
Ya da Yoga ile mi ilgileniyorsunuz? Yoga pratiklerini canlı olarak uzmanlarından öğrenmek için, Studio’da Yoga dersi veren pek çok uzman bulunuyor.
İyi beslenme, çocuklarımızla olan ilişkiler, sakin ve dingin bir ruh hali, ilişkilerimizde daha mutlu olmak, daha iyi bir kariyer için koçluk almak gibi başka merak ettiğiniz alanlar mı var? Studio eğitmenlerinden alacağın özel derslerde tüm bu konuları çalışabilirsiniz.
Başlamak ise çok kolay. İlgilendiğiniz bir başlık altında dersleri inceleyip, günlük ve haftalık programlara canlı katılabilir, sınıf deneyiminde ders alabilirsiniz. İleri bir tarih için yaptığınız rezervasyonları takviminizde görebilirsiniz.

Öne çıkan özellik ve konular:
Uzmanlarla canlı videolu görüşme
Özel Ders alabilme
Grup derslerine katılım
Öz şefkat çalışmaları
Öz farkındalık çalışmaları
Stres Yönetimi
Zor zamanlarda sakin kalabilme
Kaliteli Uyku
İyi Beslenme
İyi İlişkiler
Duygusal Esneklik
Aktif bir yaşam
Koçluk
Yararlı Alışkanlıklar Edinebileceğiniz Özel Programlar

Ücretlendirme Bilgileri ve Şartlar:
Google Play hesabı mevcut dönemin sona ermesine 24 saat kala abonelik yenileme için ücretlendirilecektir. Otomatik yenileme kapalı değilse abonelik otomatik olarak aynı ücretle yenilenir. Google Play hesap ayarlarına giderek aboneliğinizi değiştirebilir ve otomatik yenilemeyi kapatabilirsiniz. Google Play hesabınız satın alma onaylandıktan sonra ücretlendirilecektir. Eğer sunulmuşsa ücretsiz deneme döneminin kullanılmayan bölümü kullanıcı bu yayına dair bir abonelik satın aldığında iptal edilir

Kullanım koşulları ve gizlilik sözleşmemizi bu linkten inceleyebilirsiniz: https://mindfulnessstudio.app/studio-uygulamasi-kullanici-sozlesmesi-ve-gizlilik-politikasi.html

Uygulama ile ilgili bir sorun yaşarsanız bize her zaman [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz.
Ruhunu besleyecek, bedenini güçlendirecek ve zihnini dinlendirecek yüzlerce uzman Studio'da seni bekliyor.
Haydi başlayalım!

dShJU2rg5J4GMe7vztsmlu8iB1gVzS7l84emLeHRD6DXnuAOhqBC3kyO1gYptL5r_cgs180-rw.png
Download Studio Canlı 
Originals APK

Take a comment