home / Uygulamalar / Tıp / Süper İşitme Cihazı ve Ses Amplifikatörü

Süper İşitme Cihazı ve Ses Amplifikatörü

wTusUyo3YffXd7Kx1kfAdEEyMYGvAH4sj6gSxlD9wrsBCwpePSkdPowJTOfVU9UF8gs180-rw.png
  • Updated
  • Version -
  • Requirements Android -
  • Developer
  • Genre Tıp
  • Google Play
Rate this post
  • Votes: 32
  • Comments: 0
Popularity 8.93% 8.93%

Screenshots

Rate this post


Hearmax (Pro), süper işitme için mikrofondan gelen harici sesleri kulaklığınıza yükseltir. Hearmax, dinleme netliğini artırmak için kulaklık kullanarak etrafınızdaki sesleri yükseltmek için telefonunuzu bir işitme cihazı veya ses yükseltici olarak kullanmanızı mümkün kılar.

İşitme cihazı uygulaması ve ses yükseltici, çevrenizdeki insanların sesleri gibi önemli sesleri artırabilir ve kulaklarınız için net ses üretmek için arka plan gürültüsünü azaltabilir.

İşitme kaybınız varsa, Hearmax işitme cihazı uygulaması, daha iyi duyabilmeniz ve günlük aktivitelere tam olarak katılabilmeniz için normal işitmenizi geri yükleyebilir. Hearmax ses yükseltici, gürültülü ortamlarda konuşmaları net bir şekilde duymanıza, TV'nizden gelen sesi başkalarını rahatsız etmeden yükseltmenize veya süper işitme için bir derste sunum yapan kişilerin seslerini yükseltmenize yardımcı olur.

Android için işitme cihazı uygulaması, konuşmaları kulaklarınız için netleştirmek veya çevrenizdeki sesleri yükseltmek için telefonunuzun mikrofonunu veya kulaklık mikrofonunu bir ses yükseltici olarak kullanır. Dinleme cihazınız olarak herhangi bir kulaklığı veya Bluetooth kulaklığı bağlayabilir ve süper işitme için ortamınızdaki sesi filtrelemek, büyütmek ve büyütmek için Hearmax ses yükselticiyi kullanabilirsiniz. İşitme amplifikatörü, çevrenizden gelen sesi kulaklarınıza kadar iyileştirir.

Bluetooth kulaklık kullanıyorsanız, telefonunuzu TV veya Dizüstü Bilgisayar gibi cihazların yanına koyabilir ve başkalarını rahatsız etmeden daha iyi işitmek için sesi artırmak için Hearmax ses yükselticiyi kullanabilirsiniz. Müzik veya sesli kitap dinlerken, diğer odadan gelen sesi geliştirmek için kullanabilirsiniz. Ses sinyalleri Bluetooth bağlantısı üzerinden mikrofondan kulaklığınıza iletildiği için sesleri çok uzaklardan duymak için Hearmax işitme cihazı uygulamasını kullanabilirsiniz.

İşitme kaybı, konuşmaları veya dış sesleri duyamadığınız için insanlarla bağlantı kurmayı ve dünyayı tam olarak deneyimlemeyi zorlaştırır. İnsanlardan daha yüksek sesle konuşmalarını istemek veya TV'nin sesini artırmak her zaman yardımcı olmaz çünkü insanlar farklı ses frekanslarında daha net işitir. Hearmax süper işitme cihazı ve ses yükseltici bu sorunu çözer ve her düzeyde işitme kaybı olan kişilerin daha iyi duymasını sağlar.

ÖZELLİKLERİ
1. Konuşmaları dinleyin ve konuşmaları kulaklarınız için netleştirin.
2. TV'den veya derslerden gelen sesi duymak için Bluetooth kulaklık kullanın.
3. Önemli sesi artırın ve dikkat dağıtıcı gürültüyü azaltın.
4. İşitme kaybı için işitme cihazı olarak kullanın.
5. Uzakta olduğunuz etkinlikler sırasında süper işitme için kulak izci.
6. Sesleri uzaktan net bir şekilde duyun.
7. Televizyon, Dizüstü Bilgisayar, Radyo veya Hoparlörden gelen sesi artırın.
8. Çevrenizde neler olup bittiğini bilin ve tehlikeyi ortadan kaldırın.
9. Bir süper işitme uygulamasının gücünü deneyimleyin.
10. Özel ayarlarınızı kaydedin ve uygulayın.
11. Sesinizi veya çevrenizden gelen sesleri kaydedin.
12. Tercih ettiğiniz ses seviyesini ayarlayın.

wTusUyo3YffXd7Kx1kfAdEEyMYGvAH4sj6gSxlD9wrsBCwpePSkdPowJTOfVU9UF8gs180-rw.png
Download Süper İşitme Cihazı ve Ses Amplifikatörü 
Originals APK

Take a comment