home / Uygulamalar / Fotoğrafçılık / Tezza: Fotoğraf Düzenleme, Filtre & Efekt Programı

Tezza: Fotoğraf Düzenleme, Filtre & Efekt Programı

qk15QQtRaN2k0CLKg3yBA9HzuhgYokH1VSwOV_-BMgVKmtwLw-JC9sZITwPpwAvEz8os180-rw.png
Rate this post
  • Votes: 40
  • Comments: 0
Popularity 13.49% 13.49%

Screenshots

Rate this post


Fotoğraf düzenleme programı arayanlar DİKKAT! Tezza uygulaması karşınızda! Kamerayla aranız hiç bu kadar iyi olmamıştı! Zaman fotoğraf ve videoları yepyeni önayar ve basit düzenleme araçlarıyla öne çıkarma zamanıdır. Bu düzenleyicinin sahip olduğu önayarlar hayalini kurduğunuz fotoğraf estetiğine ve vintage kalitesine ulaşmanıza yardımcı olmak için sevgiyle hazırlandı.

Tezza video ve fotoğraf düzenleme programı zihnimizdeki üreticiler tarafından tasarlandı. Bu düzenleyicideki önayarlar tasarımlarıyla resim düzenleme ve video düzenleme ile sizi hem harika göstermek hem de harika hissettirmek üzerine kuruldu. Burada stop motion, glitter, vintage film, çerçeveler ve 100’den fazla düzenleme taslağından oluşan eğlenceli fotoğraf birleştirme ve filtre efektlerini bulabilirsiniz. Sıradan bir telefon kamerasında bulamayacağınız ve bu düzenleyicide fazlasıyla göz alıcı olan önayarlarımız fotoğraf ve videolarda ulaşmak için can attığınız güzellik ve estetiğe sahip olmanızda yardımcı olacak! Fotoğraf birleştirme özelliği ise cabası!

***Şimdi Tezza video ve fotoğraf düzenleme programını indirin ve resimlerinize güzellik katın!***

Tezza ile resim düzenleme:

Resim düzenleme, video düzenleme, fotoğraf birleştirme ve tasarım yapma
19 tane düzenlenmiş ve seçkin video ve fotoğraf önayarları
Sizin stilinizi ve hikayenizi yansıtacak bütünleştirici bir estetik için düzenlemelerinizi fotoğraflar ve videolar arasında kopyalayıp yapıştırın
Engin çeşitlilikte fotoğraf önayarları: indie filtresi, 90’lar filtresi, eskitme, vintage, retro ve daha fazlası
Harika efektler, çerçeveler ve şablonlar
Kameranız için güçlü düzenleme ve tasarım araçları
Müthiş kusur kapatma

*** Zaman fotoğraf ve videoları yepyeni önayar ve basit düzenleme araçlarıyla öne çıkarma zamanıdır! Bu önayarlar hayalini kurduğunuz fotoğraf güzellik ve estetiğine ulaşmanıza yardımcı olmak için sevgiyle hazırlandı. ***

Otomatik yenilenen abonelik bilgisi:

• Tezza uygulaması abonelik ücreti aşağıdaki gibidir:
• Sadece fotoğraf düzenleme:
• Yıllık 1.99 $
• Yıllık 19.99 $
* Video + Fotoğraf düzenleme:
• Aylık 3.99 $
• Yıllık 39.99$

• Aboneler Tezza uygulamasında güncel olarak yer alan her şeye erişim sağlayabildikleri gibi yeni özelliklere, filtrelere, fotoğraf/video efektlerine, düzenleme araçlarına ve özelliklerin nasıl kullanılacağına dair anlatımlara uygulamaya eklendikleri an üyelikleri süresince ulaşabilecekler.
• Abonelikler sadece fotoğraf düzenlemek için ayda 1.99$ ödeme yapılarak veya yılda 19.99$ ödenerek ya da fotoğraf artı video düzenlemek için aylık 3.99$ ödeyerek veya yıllık 39.99$ ödeme şeklinde yapılabilir.
Subscriptions can occur on a monthly basis for $1.99 USD per month, or on a yearly basis for $19.99 USD per year for photo editing only, or for $3.99 USD per month, or on a yearly basis for $39.99 USD per year for photo + video editing
• Ödemeler satın alma işlemi onaylanınca hesabın üzerinden alınır.
• Güncel üyelik bitiminin son 24 saatinden önce otomatik yenilenme iptal edilmezse üyelik yenilenir.
• Yenilenen abonelik ödemesi mevcut aboneliğin bitimine 24 saat kala ücretlendirilir. Tezza uygulamasının ücretleri sadece fotoğraf düzenleme içerirse aylık 1.99$ veya yıllık 19.99$ olarak ya da fotoğraf artı video düzenleme için aylık 3.99$ veya yıllık 39.99$ şeklinde tahsil edilir.
• Abonelikler üyeler tarafından yönetilebilir ve abonelik başlatıldıktan sonra kullanıcının Hesap Ayarlarından otomatik yenilenme izni kaldırılabilir.
• Ücretsiz deneme periyodunda kullanılmamış olan herhangi bir kısım kullanıcı yeni bir abonelik başlattığında telafi edilmez.

Kullanım Şartları: https://www.shoptezza.com/pages/terms-of-use
Gizlilik Politikası: https://www.shoptezza.com/pages/tezza-app-privacy-policy

Herhangi bir sorunuz, endişeniz ve dönütünüz olursa ya da sadece muhabbet etmek istiyorsanız, bizi şu adresten [email protected] dürtebilirsiniz.

qk15QQtRaN2k0CLKg3yBA9HzuhgYokH1VSwOV_-BMgVKmtwLw-JC9sZITwPpwAvEz8os180-rw.png
Download Tezza: Fotoğraf Düzenleme, Filtre & Efekt Programı 
Originals APK

Take a comment