home / Uygulamalar / Eğitim / Toca Life: Hospital

Toca Life: Hospital

Jeoff_0VjrZ52ou5ghwKoCinaKcOYvWKOASuUNorrhN1nOkBTKn4yqEf0xFViz-3K_L4s180-rw.png
  • Updated
  • Version -
  • Requirements Android -
  • Developer
  • Genre Eğitim
  • Google Play
Rate this post
  • Votes: 29
  • Comments: 0
Popularity 8.26% 8.26%

Screenshots

Rate this post


Toca Life: Hospital ile yoğun bir tıp merkezinin heyecanını yaşayın! Bebeklerin doğumuna tanıklık edin, hastaları tedavi edin ve hatta sevdiklerinize veda edin. Toca Life: Hospital, hayatın acı tatlı anlarını kendiniz oynayarak göreceğiniz bir yer.

HAYAT DÖNGÜSÜNÜ YAŞAYIN

BAŞLANGIÇ
Bir bebeğin dünyaya gelmesi biraz korkutucu ve asıl heyecan dolu olabilir! Toca Life'ta yeni doğan bebekleri karşılarken yaşanan heyecanı paylaşın! Aile üyeleri ve hastane personeli bu kundaklanmış, tatlı minikleri sevebilir ve bakımlarını yapabilir.

SON
Hastanelerde bazen üzücü anlar da yaşanır. Toca Life: Hospital'daki veda odası, sevdiklerinize huzurlu bir ortamda veda etme şansı veriyor.

VE ARADA KALAN HER ŞEY
Toca Life: Hospital sağlık kontrolleri, röntgenler ve hastanede gün boyunca olup biten her şey hakkında uydurma hikayeler veya gerçek hikayeler anlatmanıza izin veriyor.

BEŞ KATTAKİ ÜNİTELERİ KEŞFEDİN
Zemin katta, garajdaki ambulansın sirenini çalın veya gizemli makinenin şifresini çözerek gizli laboratuvarın kapılarını açın! Giriş katında, resepsiyonda kayıt yaptırın ve bekleme salonunda oturun ya da kafeden bir atıştırmalık alın. Tedavi katında hastaların teşhisi için aletler, numunelerin kontrol edilmesi için bir laboratuvar ve bir ameliyathane bulunur. Aile bakım katında sadece çocuklar için bir ünitenin yanı sıra ultrason makinesi, beşik ve yeni doğan bebeklerin bulunduğu bir hamile ünitesi vardır! Genel bakım katındaki hastalar, hayatı derinlemesine düşünmek için zen bahçesini ziyaret edebilir. Ve bir yakınınız öldüğünde, veda odasında ona son kez veda edebilirsiniz.

ÖZELLİKLER
– Beş katı keşfedin: zemin, ana giriş, laboratuvar ve tedavi, aile bakım ve genel bakım.
– Büyük asansörle karakterleri bir kattan diğerine taşıyın.
– Mikroplara dikkat edin — karakterlerinizi hasta edecekler! Doktor, hastanızı iyileştirmek için ilaç yazabilir.
– Bebek mi geliyor? Hamile hastayı ultrason makinesiyle muayene edin!
– Ayy, yeni doğan bebekler: Bebekleri dünyaya getirin!
– Tomografi makinesini ve röntgen cihazını kullanarak hastalara teşhis koyun!
– Tıbbi ekranda ameliyat olan hastaların hayati organlarına bakın.
– Gerçek hastanede bulabileceğiniz tüm aletleri kullanın: sedye, bandaj, koltuk değneği, hastane yatağı, tekerlekli sandalye ve dahası!
– Gizemli makinenin şifresini çözerek gizli laboratuvarı keşfedin!
– Veda odasında huzur bulun ve sevdiklerinize veda edin.
– Dramatik hastane temasından dinlendirici, hafif bir melodiye uzanan doğru müzikle hikayeniz için atmosferi belirleyin.

TOCA BOCA HAKKINDA
Toca Boca'da çocukların hayal gücünü ateşlemek ve dünyayı tanımalarına yardımcı olmak için oyun oynamanın gücüne inanıyoruz. Çocukların oyun oynamayı sevmesine, yaratıcı olmasına ve istedikleri kişi olmasına destek vermek için ürünlerimizi çocukların bakış açısına göre tasarlıyoruz. Ürünlerimiz 215 ülkede 150 milyondan fazla indirilen ödüllü uygulamalar içeriyor ve eğlenceli, güvenli, açık uçlu oyun deneyimleri sunuyor. Toca Boca ve ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgiyi tocaboca.com adresinden alabilirsiniz.

GİZLİLİK POLİTİKASI
Gizlilik çok ciddiye aldığımız bir konudur. Bu konularda daha fazla şey öğrenmek için gizlilik politikamızı okuyunuz: http://tocaboca.com/privacy

Jeoff_0VjrZ52ou5ghwKoCinaKcOYvWKOASuUNorrhN1nOkBTKn4yqEf0xFViz-3K_L4s180-rw.png
Download Toca Life: Hospital 
Originals APK

Take a comment