home / Uygulamalar / Eğlence / TRT İzle: Dizi, Film, Canlı TV

TRT İzle: Dizi, Film, Canlı TV

4yiMmdFrNJI6tuQVfFq0DUpY1LgYNGCDmvkN5cnVs1nGI8_miiTUN6uYrQd-eCw1IRws180-rw.png
  • Updated
  • Version -
  • Requirements Android -
  • Developer
  • Genre Eğlence
  • Google Play
Rate this post
  • Votes: 23
  • Comments: 0
Popularity 6.72% 6.72%

Screenshots

Rate this post


Ücretsiz izleyebileceğin yüzlerce dizi, film, belgesel, çocuk ve arşiv içeriği TRT İzle'de! İstediğin an, istediğin yerde. Keyfince izle!

İstediğin kalitede, ücretsiz, reklamsız, istediğin yerde ve istediğin cihazda, kaldığın yerden devam et özelliği ile hiçbir şeyi yarım bırakma!

İster bilgisayardan, ister televizyondan, ister tablet veya telefondan, sevdiğin programları listene ekle, yeni bölümler çıkınca ilk sen izle!

TRT 1, TRT 2, TRT Belgesel, TRT Müzik, TRT Çocuk, TRT Spor, TRT Spor Yıldız, TRT Haber, TRT Avaz, TRT Türk, TRT Kurdî, TRT World ve TRT Arabi’nin canlı yayınları senin için tek bir yerde!

Canlı yayın izlemek istemiyor musun? Yüzlerce dizi, program, film ve belgesel seni bekliyor!
Masumlar Apartmanı, Teşkilat, Alparslan: Büyük Selçuklu, Gönül Dağı, Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı, Kıbrıs: Zafere Doğru, Seksenler ve Tozkoparan İskender gibi TRT'nin çok sevilen yeni dizileri burada!

Tekrar tekrar izlemeye doyamadığımız yerli dizilerden Leyla İle Mecnun, Diriliş Ertuğrul, Beni Böyle Sev, Elimi Bırakma, Sakarya Fırat ve çok daha fazlası seni bekliyor!

Tabii nostalji sevenleri de unutmadık! Yedi Numara, Çiçek Taksi, Yeditepe İstanbul, Yaprak Dökümü, Aşk-ı Memnu, Çalıkuşu gibi efsane dizilere ve TRT'nin zengin arşivinden içeriklere de anında erişebilirsin.

Savaşın Efsaneleri, Ulak, Tarihin Efsaneleri, Evliya Çelebi gibi insana, doğaya ve hayata dair belgeseller; Yılmaz Erdoğan ile Öğrence, Hülya Koçyiğit ile Film Gibi Hayatlar, Pazar Gecesi Konseri, Mazhar Alanson İle gibi TRT’nin gözde program, belgesel ve söyleşileri de burada!

Türkiye'nin en güvenilir çocuk kanalı TRT Çocuk'un birbirinden sevimli ve kaliteli çizgi filmleri de burada! Rafadan Tayfa, Keloğlan, Doru, Pırıl, Niloya gibi çocukların göz bebeği çizgi filmler yeni bölümleriyle TRT İzle’de!

Haydi ne duruyorsun? Hemen TRT İzle'yi indir ve binlerce içeriği keyfince izlemeye başla!

Gizlilik politikası: https://www.trtizle.com/gizlilik-politikasi

4yiMmdFrNJI6tuQVfFq0DUpY1LgYNGCDmvkN5cnVs1nGI8_miiTUN6uYrQd-eCw1IRws180-rw.png
Download TRT İzle: Dizi, Film, Canlı TV 
Originals APK

Take a comment