home / Uygulamalar / Finans / Türkiye Finans Mobil Şube

Türkiye Finans Mobil Şube

yg2CuxNcmH97iQYxV1la2J8lpNNcFYDOqCj5pEKdiQJeENttRw5QXuv5mIHIBhEyBZHPs180-rw.png
  • Updated
  • Version -
  • Requirements Android -
  • Developer
  • Genre Finans
  • Google Play
Rate this post
  • Votes: 28
  • Comments: 0
Popularity 7.75% 7.75%

Screenshots

Rate this post


Mobil Şube ile tüm bankacılık işlemleri elinizin altında!

Tablet ve akıllı telefonlarınız ile internete bağlanabildiğiniz her yerden Türkçe, İngilizce ve Arapça dil destekleri ile para transferinden yatırım hesabı açılışına, sözleşme onayından döviz kuru işlemlerine kadar tüm bankacılık işlemlerinizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

QR kod ile bankamıza ait kartlarınız yanınızda olmasa bile para yatırma ve çekme işlemlerinizi tüm ATM'lerimizden hızlıca gerçekleştirebilirsiniz, üstelik müşterimiz olmasanız bile QR kod kullanarak para yatırabilirsiniz.

Kullanıcı dostu ara yüzü ile favori işlemlerinizi kaydedip dilediğiniz zaman hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. EFT ve havale işlemlerinizi Mobil Şube rahatlığı ile yapabilir, hesaplarınızı ve ekstrelerinizi inceleyip dilerseniz mail olarak alabilirsiniz. Tüm kartlarınızın internet alışverişlerine özel limit tanımlamalarını kolayca yapabilirsiniz.

Size özel kampanyalardan faydalanabilir, Finansör başvurusundan Bol Kepçe Hesap açılışına kadar tüm başvurularınızı Mobil Şube'den hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. Faturalarınızı otomatik ödeme talimatı ile ödeyerek zamanınızı sevdiklerinize ayırabilirsiniz. Size en yakın ATM ve şubeleri bulabilir, yol tarifi ile hepsine kolayca ulaşabilirsiniz.

İnternet Şubesini kullanan tüm müşterilerimiz Müşteri numarası/ TC. Kimlik numarası ve İnternet Şubesine girişte kullandıkları mevcut parola bilgileriyle Mobil Şubemize giriş yapabilirler.

Mobil Şube kullanıcısı olmak çok kolay. Eğer parolanız yoksa kredi kartı veya banka kartı bilgileriniz ile Mobil Şube uygulaması Giriş ekranında yer alan Anında Şifre menüsünden parolanızı oluşturabilirsiniz.

Mobil Şubemize ilk girişinizde SMS Şifre ile aktifleşecek olan "Cep Onay" özelliği ile SMS Şifre'nin gelmesini beklemeden, sadece parola kullanarak giriş yapabilirsiniz.

yg2CuxNcmH97iQYxV1la2J8lpNNcFYDOqCj5pEKdiQJeENttRw5QXuv5mIHIBhEyBZHPs180-rw.png
Download Türkiye Finans Mobil Şube 
Originals APK

Take a comment