home / Uygulamalar / Kitaplıklar ve Kısa Sunum / Turtle and Rabbit: Robot Transform Games

Turtle and Rabbit: Robot Transform Games

whQ8JEtvFKC5feKWUP9Ua5GGIwQGX0qrYXMHUoYILUAlJpLPbK5MiPJqKWhITayowws180-rw.png
Rate this post
  • Votes: 38
  • Comments: 0
Popularity 13.34% 13.34%

Screenshots

Rate this post


Kaplumbağa ve Tavşan: robot dönüşüm oyunları yeni bir aksiyon mafya hikayesidir. Düşmanları durdurun, yeni bir robot savaş şehrinde ve nihai tavşan robot oyunlarında hasara yol açıyor. Kaplumbağa robot dönüşümü savaşı, fütüristik şehirde yaşayan masum insanların güvenli kurtarma ile ilgilidir. Süper Kaplumbağa Robot Transforme: Tavşan Robot Oyunları – fütüristik robot savaş kargaşa durdurmak; ve gerçek robot süper kahramanı olun. Hayvan robot oyunları olarak, bu savaşı vuruyor; robot mafyasıyla mücadele.

Kaplumbağa robotu dönüşümünde çoklu robot süper güçlerini serbest bırakın. Gerçek dönüşümlü uçan robot simülatörü olarak, bu büyük tavşan robot dönüşümünü dönüştürün ve mech kahramanlarıyla eğlenceli kaplumbağa oyunlarını serbest bırakın. Bu iklim robot adaletsizliği ekosistemi yıkacak. Süper kahraman robot biyonik kaplumbağa savaşı ile boğulan şehri kurtarmak için hazır olun; robot oyunlarında robotlu robotlar. En iyi usta robot savaşçısında franklin kaplumbağası olarak, kurulu silahlar ve yakın dövüş silahlarıyla gerçek bir robot kahraman olun.

Bu kaplumbağa robot süper kahramanlar oyunları ölümcül robot savaşçılardan hayat kurtarmakla ilgilidir. Kaplumbağa robot dönüşümü, tavşan ve kaplumbağa destansı rekabetini bir kahraman birlik çağrısına dönüştürdü. Gerçek tavşan robot dönüşümü ile, kurtarma robotları bir araya toplanan ninja kaplumbağa oyunlarıdır. Kötü robot oyunları olarak acımasız birlik farklı zamanlarda farklı yamalara inecek, bu yüzden kaplumbağa ve tavşan atış robotu arasında seçim yapın. Hayvan robot dövüşü ile ücretsiz kaplumbağa oyunları gibi.

Süper Kaplumbağa Robot Transforme: Tavşan Robot Oyunları aşırı güç özellikleri şunlardır:

– Aksiyon robo oyunu ile ninja robot kaplumbağa gölge uygulayın.
– Hiçbir şey ücretsiz tavşan robot oyunları kadar sevimli değil ama bize inan ki bu tekme bir metal ruhlar eylemi.
– Uzaylı robot kaslarını en iyi mech autobot gövdesi seçimi ile yıkın.
– Hayvan doktoru robot transforme test edilmiş sağlamlık.

Ninja robot kaplumbağa savaş oyunları kas seçimi değildir. Ama trend hayvan robot simülatörü oyunu ile düşman savaşında yeni bir sanal çapraz ateşleme seçimidir. Robot savaş oyunlarında olduğu gibi, birden fazla hedef vurma modunda hedef savaşının tadını çıkarın.

whQ8JEtvFKC5feKWUP9Ua5GGIwQGX0qrYXMHUoYILUAlJpLPbK5MiPJqKWhITayowws180-rw.png
Download Turtle and Rabbit: Robot Transform Games 
Originals APK

Take a comment