home / Uygulamalar / Sanat ve Tasarım / Unfold: Story Maker & Editor

Unfold: Story Maker & Editor

ITUxxrfNi_zwVCB-j7znK4hkCT2-7xExx_0CnSfAvM0k2tJyDPnwYdTxVzon2CFfKws180-rw.png
Rate this post
  • Votes: 41
  • Comments: 0
Popularity 11.19% 11.19%

Screenshots

Rate this post


Unfold, 300'den fazla ödüllü hikâye tasarımı sunan bir hikâye editörüdür. İçeriğinizi bir sonraki seviyeye taşımak için kullanımı kolay tasarımlarımız, yazı tiplerimiz ve araçlarımız ile Instagram Hikâyeleri için güzel kolaj düzenleri oluşturun.

— Film, Scrapbook ve Journal gibi koleksiyonlardan şablonlar seçin

— Yeni yazı tipleri ve stil seçenekleriyle gelişmiş metin araçları kullanın

— Fotoğraf filtreleri, çıkartmalar, dokular ve arka planlar ekleyin

— Instagram, Snapchat, WhatsApp, Facebook ve TikTok'ta paylaşın

"Unfold ile hikâyeleriniz, oluşturması bir dakikadan kısa sürse bile üzerinde saatlerce uğraşılmış gibi görünecek. Unfold'un stilize (ve Selena Gomez ile Beyaz Saray sosyal medya ekibinin hayran kaldığı) şablonları video, fotoğraf ve metinlerinizi dünyayla paylaşabileceğiniz bir hikâye çizimine dönüştürmenizi kolaylaştırıyor." — Apple

Forbes, Vogue, Fast Company, CNBC, Wall Street Journal, Refinery29, Us Weekly ve daha fazlasında yer aldı.

— Şablonlar ve Kolajlar

Düzenler kütüphanemizi keşfedin ve Clasico, Film Frames, Ripped Paper, Digital Wave, Journal, Artist, Moodboard ve Plastic gibi koleksiyonlara göz atın. Fotoğraflarınızı veya videolarınızı karelere ekleyin ve hikâyeleriniz veya akışınız için anında muhteşem sosyal içerikler tasarlayın. Bir influencer gibi IG Stories oluşturmaya başlayın ve Insta Story yapıcımız ile markanıza sahip çıkın.

— Yazı Tipleri ve Metin Düzenleyici

Hikâyelerinizi metin ile desteklemek için yeni yazı tipleri uygulayın. Tüm yazı tiplerimiz özel olarak seçilmiştir ve mükemmellik ayrıntılarda gizli olduğundan güçlü metin düzenleme araçları oluşturduk. Hikâye oluşturucumuzla fotoğraflarınıza ve videolarınıza metin ekleyebilirsiniz.

— Filtreler ve Efektler

Tulum, Reykir, Canarias, Bedford, Detroit, Brighton, Menorca, Paris, Sidney, Sofia, Cairo ve Brooklyn gibi fotoğraf filtrelerimizle fotoğraflarınızı oluşturun ve düzenleyin. Ayrıca Glitter, VHS ve Glitch gibi animasyonlu video efektlerimiz var. Fotoğraf araçlarımız Parlaklık, Kontrast, Gölgeler, Vurgular, Doygunluk, Sıcaklık ve Renk Tonu içerir — böylece her seferinde mükemmel bir görünüm elde edebilirsiniz.

Unfold+ Üyeliği

Unfold+, yaratıcı potansiyelinize ulaşmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış bir aboneliktir. Tam deneyimin kilidini açmak için üye olun. Yaratıcılar, etkileyenler, yapımcılar ve vizyonerlerden oluşan grubumuza katılın.

· Tüm şablonlara ve yazı tiplerine erişim
· Yeni koleksiyonlara erken erişim
· Özel sürümler ve tasarımlar
· İstediğiniz zaman iptal edin

Unfold for Brands

Unfold for Brands, markanızın ruhunu sosyalleştireceği bir aboneliktir.İstediğiniz yerden marka düzeyinde ilgi çekici içerikler oluşturun.

· Hikâyelerinizde kullanmak için özel yazı tipleri yükleyin
· Marka renklerinizi paletinize ekleyin
· Logolarınızı ve çıkartmalarınızı uygulamaya senkronize edin
· Hikâyelerinizi bir stori.es bağlantısı ile web'de paylaşın
· Unfold+ üyeliği içerir

Yıllık abonelik faturası, deneme süresinden sonra başlayacaktır. 7 günlük ücretsiz denemenin ardından, bu abonelik her yıl otomatik olarak yenilenir. Aylık bir abonelik seçerseniz fatura dönemi hemen başlar ve her ay otomatik olarak yenilenir. Abonelikler, geçerli sürenin bitiminden 24 saat önce iptal edilmezse yenileme tarihinden en az bir gün önce otomatik olarak yenilenir. Ödeme, satın alma onayında Google hesabınıza faturalandırılacaktır. Ücretsiz deneme süresi sona ermeden abone olursanız, deneme süresinin geri kalanı kaybedilecektir. Google Play Store'daki hesap ayarlarınıza giderek aboneliğinizi yönetebilir ve iptal edebilirsiniz.

Gizlilik Politikası —
https://www.squarespace.com/privacy

Hizmet Şartları —
https://www.squarespace.com/terms-of-service

Squarespace'den Unfold —
https://www.squarespace.com/marketing/unfold

Unfold ile oluşturduğunuz için teşekkürler! Görüş ve geri bildirimlerinizi almayı çok isteriz. [email protected] adresinden bize e-posta gönderin veya @unfold adresinden Instagram'da bize mesaj atın.

ITUxxrfNi_zwVCB-j7znK4hkCT2-7xExx_0CnSfAvM0k2tJyDPnwYdTxVzon2CFfKws180-rw.png
Download Unfold: Story Maker & Editor 
Originals APK

Take a comment