home / Uygulamalar / Video Oynatıcılar ve Düzenleyiciler / Video düzenleyiciye müzik ekle

Video düzenleyiciye müzik ekle

50VZPPVu370OwU6zlhMCrshxhvH8k0gPR5YY1cMZnl6u7Obb2ljKfaZibyrFSn1Vq_bEs180-rw.png
Rate this post
  • Votes: 24
  • Comments: 0
Popularity 5.84% 5.84%

Screenshots

Rate this post


Video Düzenleyici: Videoya Müzik Ekle, Fotoğraf bir videonun arka plan müziğini, fotoğraflı müzikten video yapımcısını değiştirmek ve müziğinizi kolayca bir videoya dönüştürmek ve sosyal ağda paylaşmak için hızlı ve güçlü bir araçtır. Video Editor ile müzik ve video kliplerinizi rahatlatıcı hikayelere dönüştürelim. Tamamen Ücretsizdir!

Uygulama, herhangi bir şarkıyı video veya fotoğrafa kaldırabileceğiniz, ekleyebileceğiniz veya karıştırabileceğiniz ilginç müzik videoları oluşturmanıza yardımcı olur. Arka plan müziği ekleyerek Instagram, Youtube & TikTok'ta daha fazla beğeni ve görüntüleme elde etmek, fotoğraflara müzik ekleyerek video yapmak, en sevdiğiniz şarkılar veya videonuza kendi ses kaydınızı kolay bir şekilde.

Müzik ve fotoğraftan en iyi video yapımcısı ile Karaoke Videosu yapmak. Kolay şarkı sözleri veya müzik videoları için Altyazı yapmak, metin ekleme özelliği sayesinde video karaoke. Şarkı sözlerini, müzikle eşleşmesi için altyazı görüntüleme aralığını özelleştirin.

Video için arka plan müzik kitaplığı: Doğrudan cihaz dosyalarınızdan videoya veya fotoğrafa müzik ekleyin veya müzik video yapımcılarının aralarından seçim yapabileceği çeşitli temalara sahip arka plan müzik mağazasını kullanın.

Sadece Videoya Müzik Eklemekle kalmaz, uygulama size internetten hit melodileri, videolarınızla birleştirmenizi ve birçok kullanışlı aracı getirir:

✅ Fotoğrafa Müzik Ekle: Müziği fotoğrafla birleştirmek için video oluşturucu ile video oluşturabilirsiniz. Çoklu oranlar, 1:1, 4:5, 16:9 gibi videoları destekledi. Videoyu daha ilginç hale getirmek için metin ve çıkartmalar ekleyin.

✅ Videoya Müzik Ekle:
+ Videoları seçin ve şarkılarınızın videoya eklemek istediğiniz en iyi kısmını kesin.
+ Ses süresinin videodan kısa olması durumunda ses tekrar eder.
+ Kes, düzenle, önizlemeye bak ve müzik videosunu kaydet.
+ İnsanlara güzel hediyeler video klipler gönderin.

✅ Özel ses efektleriyle sesin, şarkının ve düzenlemenin en iyi kısımlarını kesin: karartma, karartma, karaoke, bas güçlendirici…. tüm dosyaları destekleyin.

✅ Videoyu Mp3'e Dönüştür: Videodan MP3'e dönüştürücü seçin, video dosyalarını kırpabilir ve ayarlayabilir ve birçok seçenekle videoyu MP3 ve Ses'e dönüştürebilirsiniz. Videolardan hızlı bir şekilde yüksek kaliteli mp3 şarkıları çıkarabilirsiniz.

✅ Videoyu müzikle düzenlemek istediğiniz gibi kesin. Videoyu HD kalitesinde dışa aktarın. Kullanımı kolay video yapımcısı, en iyi video kesici ve profesyonel video düzenleyici.

✅ İki veya daha fazla müzik parçasını birleştirin. İstediğiniz sayıda sesi birleştirebilir ve mp3 kesici ile benzersiz bir ton oluşturabilirsiniz.

✅ En sevdiğiniz videoları tek bir videoda birleştirin ve videoya sıcak müzik ekleyerek daha ilgi çekici hale getirin.

✅ Oluşturulan müzik videolarını, dahili ses oynatıcısını oynatın. Videolarınızı, düzenlediğiniz müzikleri arkadaşlarınızla ve başkalarıyla paylaşın.

Video Düzenleyici: Videoya Müzik Ekle, Fotoğraf, ses, videoya ve tüm müziklere şarkı eklemek için en iyi uygulama, video düzenleme özellikleri: video kesme, videoyu birleştirme, arka plan müziğiyle video düzenleme, mp3 kesme, sesi birleştirme… Şimdi İndirin ve Keyfini Çıkarın .

50VZPPVu370OwU6zlhMCrshxhvH8k0gPR5YY1cMZnl6u7Obb2ljKfaZibyrFSn1Vq_bEs180-rw.png
Download Video düzenleyiciye müzik ekle 
Originals APK

Take a comment