home / Uygulamalar / Haberleşme / Vidogram

Vidogram

7ksI3wqLkssOYZWyB9ao6gTMw3RlafJDG4mtjVVk8bhqZhDKrTvhdxPRm69yVVJZciYs180-rw.png
  • Updated
  • Version -
  • Requirements Android -
  • Developer
  • Genre Haberleşme
  • Google Play
Rate this post
  • Votes: 35
  • Comments: 0
Popularity 9.91% 9.91%

Screenshots

Rate this post


Vidogram, Telegram’ın resmi olmayan bir hizmet alıcısıdır! Vidogram,Telegram’ın Uygulama Programlama Arayüzü (UPA)’nü kullanması nedeniyle, size mesajlaşmada mümkün olan en iyi deneyimi sunabilir ve dünyanın her yerinden 200 Milyon’dan fazla kişiyle sohbet edebilmenizi sağlar.

Hızlı, Senkronize, Sınırsız, Güvenli, Güçlü, Güvenilir ve Özel mesajlaşma, Vidogram'dan elde edebileceğiniz avantajlardan sadece bazılarıdır.

Telegram gibi popüler, hızlı ve güvenli birmesajlaşma uygulamasının sunduğu en iyi özelliklerden biri de ücretsiz ve yüksek kaliteli görüntülü arama özelliğidir. Vidogram sayesinde arkadaşlarınızla hiç olmadığı kadar kolay ve yüksek kalitede görüntülü sohbetler edebilirsiniz.

Güvenlikten emin olmak istiyorsanız3 veri şifreleme standardı kullanan gizli sohbet özelliğinden faydalanabilirsiniz.

Size daha fazla kolaylık sağlaması için Vidogram, sohbetlerinizi türlerine göre filtreler ve filtrelenen sohbetlere ana sayfadaki alt sekmelerden ulaşabilirsiniz.

Tüm verileriniz Telegram’ın Ücretsiz ve Sınırsız Bulut Depolama Alanı’na kaydedildiğinden, tüm dosyalarınıza herhangi bir yerden ve herhangi bir cihazdan ulaşabilirsiniz.

3’ten fazla Telegram hesabı ile giriş yapmak ister misiniz? 6 adede kadar Vidogram hesabı kullanarak giriş yapabilirsiniz.

Bir dakikadan daha kısa bir sürede Vidogram’ giriş yapabilir ve Vidogram’ı kullanmaya başlayabilirsiniz. Hemen uygulamayı indirin ve gerçek mesajlaşma deneyimine “merhaba” deyin!

Daha zahmetsizce kullanmanız için Vidogram’ı geliştirmeye devam ediyoruz. Ayrıca uygulamaya daha heyecan verici ve kullanışlı özellikler eklemek için çalışmaya devam ediyoruz.

Bizi desteklediğiniz için teşekkür ederiz.

7ksI3wqLkssOYZWyB9ao6gTMw3RlafJDG4mtjVVk8bhqZhDKrTvhdxPRm69yVVJZciYs180-rw.png
Download Vidogram 
Originals APK

Take a comment