home / Uygulamalar / Haberleşme / Yahoo Mail – Organize Kalın!

Yahoo Mail – Organize Kalın!

FBlaREq8kdaHmrb41z8jHz6W2NO_oiHhWoZP7Uk6C75mUpeGguISSn27qoemNm9lGqYs180-rw.png
  • Updated
  • Version -
  • Requirements Android -
  • Developer
  • Genre Haberleşme
  • Google Play
Rate this post
  • Votes: 46
  • Comments: 0
Popularity 11.5% 11.5%

Screenshots

Rate this post


Gmail, Outlook ve Yahoo gibi birden çok e-posta hesabını Android cihazlarınızda organize etmede en iyi e-posta uygulaması olan Yahoo Mail'e göz attığınız için teşekkür ederiz. Derli toplu bir posta kutusu, ek özelleştirmeler, ekleriniz ve e-posta abonelikleriniz için farklı görünümler gerektiğinde ya da daha fazla depolama alanına ihtiyacınız olduğunda biz arkanızdayız.Yahoo, Gmail ve Microsoft Outlook posta kutularınızı kontrol altında tutmak için Yahoo Mail uygulamasına güvenebilirsiniz.

En beğenilen özellikler:

İstediğiniz e-posta adresini kullanın
Diğer hesaplarınız kıskanmasın.Outlook veya Gmail hesabınızı ekleyerek her şeyi bir arada görün.Özel ayarlar, renkler ve bildirimlerle e-posta hesaplarınızı birbirinden ayırmak çok kolay.Yani, iş için Outlook, ev için Yahoo ve diğer her şey için Gmail kullanıyorsanız, e-posta uygulamamız her şeyi yerli yerinde tutmayı çok kolaylaştırır.

Abonelikten çıkın
Gelen kutunuzda görmek istemediğiniz spam ve istenmeyen e-postaların aboneliğinden çıkmakta tereddüt etmeyin.Yahoo Mail, e-posta adresinin bulunduğu tüm e-posta listelerini tek bir ekranda gösterir ve abonelikten tek dokunuşla çıkmayı kolaylaştırır.

Ek Görünümü
Birinden gelen önemli bir belgeyi mi arıyorsunuz?Yoksa üç hafta önce Pazar günü kahvaltıda çekilen fotoğraf mı lazım?Panik yok, işte burada.Tüm fotoğraflarınızı ve dosya eklerinizi kolayca tek bir yerde görüntüleyin.Ayrıca aynı anda birden çok ek ve dosya türü gönderebilirsiniz.

Özelleştirme
Sizin gelen kutunuz, sizin keyfiniz.Alttaki gezinti çubuğunu sizin için en önemli klasörler ve görünümlerle özelleştirin.Ardından özel sesler, temalar ve kaydırmalar seçerek gelen kutunuza kendi tarzınızı katın.

Kişiler Görünümü
Yalnızca en favori kişilerinizden gelen e-postaları görün.Robotları görmezden gelin.

Sesler ve bildirimler
İhtiyacınız olan hatırlatıcıları görmek için birkaç kategorideki e-posta bildirimleri, özel ses uyarıları ve görsel ayarlar arasından seçim yapın.Şimdi hiçbir şeyi unutmayacaksınız.

Erişilebilirlik
Yüksek kontrast sunan temalar, dinamik metin boyutlandırmasına sahiptir ve TalkBack ekran okuyucu ile kullanım için optimize edilmiştir.Üstelik gelen kutusunun altındaki klasörler kullanıcıların e-postalarıyla daha az çaba harcayarak etkileşimde bulunmaları için yardımcı teknolojiye uyumludur.

1000 GB depolama alanı
Oraya buraya gitmek zorunda kalmadan tüm dünyanızı görebilirsiniz.E-posta yönetim uygulamasını indirin ve bir daha asla e-posta almak için anılarınızı silmek zorunda kalmayın.

● Arayan Kimliği: Sizi kimin aradığından emin değil misiniz? Yahoo Mail gelen aramaların e-posta adreslerini otomatik olarak görüntüleyebilir.

● Hızlı Arama: Tüm mesajlarınız, kişileriniz, dosyalarınız ve fotoğraflarınız arasında hiç olmadığı kadar hızlı arama yapın.

● Yaratıcı Olun: Paperless Post'tan animasyonlu fotoğraflar ve sanatçılar tarafından tasarlanmış mektup kağıtlarıyla e-postalarınızın göze çarpmasını sağlayın.

● Parolalardan Kurtulun: Güvenli, parolasız oturum açmak için Hesap Anahtarı'nı etkinleştirin.

● Google Drive ve Dropbox'a Bağlanın: Bulutta sakladığınız fotoğraflarla belgelere kolayca erişin ve bunları gönderin.

Notlar:
● VoiceOver ile kullanım için optimize edilmiştir.

Hizmet şartları:
https://policies.yahoo.com/us/en/yahoo/terms/product-atos/comms-mailadfree/index.htm and privacy policy at https://policies.yahoo.com/us/en/yahoo/privacy/products/mail/index.htm

FBlaREq8kdaHmrb41z8jHz6W2NO_oiHhWoZP7Uk6C75mUpeGguISSn27qoemNm9lGqYs180-rw.png
Download Yahoo Mail – Organize Kalın! 
Originals APK

Take a comment