home / Uygulamalar / Otomobil ve Araçlar / Yamaha MyGarage

Yamaha MyGarage

rxsLl9Vg1gCgkrbzrdd-sOcYLclBWd2PPe9QcPMuFF1yV7VrEUNJvGnKb9uRAdx_stZWs180-rw.png
Rate this post
  • Votes: 36
  • Comments: 0
Popularity 11.03% 11.03%

Screenshots

Rate this post


MyGarage, rüyalarınızı süsleyen Yamaha motosiklet ve/veya scooter koleksiyonunu tek bir çatı altında oluşturma fırsatı sunar. Bu uygulama, hayalinizdeki motosikletlerin aksesuarlarla nasıl görünebileceğini keşfetmeniz için modern ve kullanımı kolay bir yol sağlar.

Motosikletlerin işlenmesinde kullanılan son teknoloji ürünü, güçlü ve gerçek zamanlı 3D motor, motosikletleri dilediğiniz açıdan yüksek çözünürlükte görmenize imkan sunar.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER
• Kapsamlı ürün yelpazesinde istediğiniz her Yamaha modelini bulabilirsiniz. Dilediğiniz Yamaha motosikleti indirip birkaç tıklamayla hayalinizdeki tasarıma ulaşabilirsiniz.
• Tüm yeni modeller, aksesuarlar ve renkleri mağazalardan önce MyGarage uygulamasında bulabileceksiniz.
• Kişisel garajınızı hayalinizdeki motosikletlerle doldurun.
• Motosikletlerinizi arkadaşlarınızla paylaşmak için istediğiniz açıdan fotoğraf çekin.
• Farklı modeller ve yapılandırmalar arasında fiyat karşılaştırması yapın.
• Test sürüşü ayarlamak, fiyat teklifi istemek veya daha fazla bilgi almak için en iyi motosikletlerinizi doğrudan en yakın Yamaha bayisine gönderin

2016 yılından bu yana 700.000 defa indirilen ödüllü Yamaha MyGarage uygulamaları, özelleştirme yapma imkanı sunan motosiklet uygulamalarının en popülerlerindendir.

Yeni MyGarage uygulaması, tüm MyGarage uygulamalarını bir araya getiriyor. Eski uygulamalardan birinde mükemmel Yamaha'nızı oluşturduysanız endişelenmeyin; yapılandırılmış motosikletler yeni uygulamaya olduğu gibi kaydedilecektir.

Tavsiye edilen: Android 4.4+*

*Uygulamalar doğrusal işleme kullanır; alt düzey ve eski cihazlar OpenGL ES 3 gerektiren bu işleme yöntemini desteklemez

rxsLl9Vg1gCgkrbzrdd-sOcYLclBWd2PPe9QcPMuFF1yV7VrEUNJvGnKb9uRAdx_stZWs180-rw.png
Download Yamaha MyGarage 
Originals APK

Take a comment