home / Uygulamalar / Kişiselleştirme / Yandex Launcher

Yandex Launcher

pnQkLHcP3TycXoMGSsx2gkAXEzH6lUG_ZSUIJVb6DN3_5rb3vCV2z-QUMbtxg7KTh3Ys180-rw.png
Rate this post
  • Votes: 35
  • Comments: 0
Popularity 8.93% 8.93%

Screenshots

Rate this post


Akıllı telefonunuzu daha çekici ve kullanışlı hale getirin. Yandex Launcher, hem telefonunuzun görünümünü istediğiniz gibi ayarlanmasını sağlayan hem de telefonun çalışmasını optimize eden ücretsiz bir uygulamadır.
Popüler özellikler
• Duvar kağıdı ve tema koleksiyonu: Ruh halinize göre seçim yapın
• Hızlı arama: Rehber’de, uygulamalarda ve internette aradığınızı anında bulun
• Hızlandırıcı widget: Gereksiz işlemleri otomatik olarak sonlandırın
• Saat widgeti: Saatin yanı sıra günlük ve haftalık hava durumundan da haberdar olun
• Yeni uygulamalar: Yandex Launcher’ın sizin için özel seçtiği önerilere göz atın 
• Kişiselleştirilmiş öneriler: Yandex Zen’in ilgi alanlarınıza göre derlediği yayınları okuyun

ARAYÜZÜ KENDİ İHTİYAÇLARINIZA GÖRE AYARLAYIN
Duvar kâğıdı: Doğa, şehir manzarası, uzay derinlikleri, arabalar, hayvanlar alemi, spor konulu dahili arkaplanlarını Yandex Launcher’da bulabilirsiniz. Bu liste devamlı güncellenmektedir. Hareketli arkaplanlarla veya duvar kağıtlarıyla telefonunuzu kişiselleştirin.
Temalar: Klasikleşmiş Aydınlık ve Koyu temalarının yanı sıra menü ve diğer arayüz öğelerinin rengini belirleyebileceğiniz yeni bir tema ile Yandex Launcher’da yaratıcılığınızı konuşturun.
Uygulama menüsü: Daha kolay kullanım için Yandex Launcher yardımıyla tüm uygulamalarınızı otomatik olarak kategorilere veya renklere göre gruplayın.
Simgelerin görünümü: Simgeler için Yandex Launcher’ın dahili tasarım seçeneklerinden birini kullanın veya harici simge paketlerinden birini indirin.
”Tüm uygulamalar” butonu: Uygulama menüsünü açan buton için form, renk ve boyut belirleyin.
Ekran yöneticisi: Çok kullanışlı tek bir araç sayesinde ekran sıralamasını değiştirin, Ana ekran belirleyin, gereksiz ekranları silip yeni ekranları ekleyin ve sonsuz kaydırma modunu ayarlayın.
Ekran örgüsü: Ekrandaki simge sayısını değiştirin ve boyutlarını ayarlayın.

TELEFONUNUZU DAHA KULLANIŞLI HALE GETİRİN
Hızlı erişim: Rehber’de, uygulamalarda ve internette hızlı arama yapmak için ekranı aşağıya sürüklediğinizde açılan hızlı arama penceresini kullanın.
Hız performansı: Tüm cihazlarda sürümden bağımsız olarak sistemi yavaşlatmadan hızlı çalışan Yandex Launcher’ın keyfini sürün. Eski cihaz kullanıldığında bile animasyonlar Yandex Launcher’da düzgün biçimde oynatılır.
Hızlandırıcı widget:Telefon hafızasının dolmaması için gereksiz işlemleri otomatik olarak sonlandırın.
Saat ve hava durumu: Saat widgetinde saatin yanı sıra hava durumunu da öğrenin. 
Akıllı klasörler: İstediğiniz klasörü widgetlere ve renkli arkaplanına sahip tam ekrana çevirin.
Simge rengine göre arama: Uygulamanın adını unuttuğunuzda ve hangi kategoride aramanız gerektiğini bilmediğinizde istediğiniz uygulamayı simge rengine göre kolayca bulun.
Bildirimler: Önemli gelişmeleri ve güncellemeleri atlamamak için uygulama simgelerinin üzerindeki bildirimlere dikkat edin. İstenildiğinde bu özellik devre dışı bırakılabilir.

YENİ ŞEYLER KEŞFEDİN
Yandex Zen: İlgi alanlarınıza göre özel derlenen makaleleri, videoları ve diğer yayınları görmek için ekranı tutup sağa doğru sürükleyin. Yandex Zen’i kullandıkça kişiselleştirilmiş yayın akışınızda daha iyi önerileri göreceksiniz.
Uygulama önerileri: Yandex Launcher kullandığınız uygulamaları analiz ederek ilginizi çekebilecek olanları indirmenizi önerir. Özel bir widgeti istediğiniz ekrana veya klasöre ekleyerek bu önerilere kolayca ulaşın.

YANDEX LAUNCHER GELİŞTİRMESİNDE YER ALIN
Uygulamanın yeni özelliklerini ilk kullanıcılar arasında test etmek için aşağıdaki adreste başvurunuzu yapın: https://play.google.com/apps/testing/com.yandex.launcher.
Yorumlarınızı e-posta veya Facebook üzerinden bize gönderin. Kullanıcılarımızdan gelen geri bildirimleri çok önemsiyoruz ve en popüler önerileri gerçekleştirmeye çalışıyoruz. 
E-posta: [email protected]
Facebook: https://www.facebook.com/yandexlauncher/

pnQkLHcP3TycXoMGSsx2gkAXEzH6lUG_ZSUIJVb6DN3_5rb3vCV2z-QUMbtxg7KTh3Ys180-rw.png
Download Yandex Launcher 
Originals APK

Take a comment