home / Uygulamalar / Etkinlikler / Yeni Yıl Dekorasyonu

Yeni Yıl Dekorasyonu

1EcVJm0vAIge6-KuOq4D2c2nqrQ8xoAZqSjdYoM0pabdXn68i6dPOVvz17fDh_lYqiUMs180-rw.png
  • Updated
  • Version -
  • Requirements Android -
  • Developer
  • Genre Etkinlikler
  • Google Play
Rate this post
  • Votes: 29
  • Comments: 0
Popularity 8.09% 8.09%

Screenshots

Rate this post


Yeni Yıl: iyi şeyler dolu bir yıl – aile, sevgi ve umut iklimi, insanlar arasında birlik, çok sayıda iyi yemek ve parti. Bütün bunları daha da büyüleyici hale getirmek için ailelerinden birinde ev dekorasyonu ve masaya hizmet veren masalar ve Noel öğle yemeği.

Daha sonra, Yeni yıl süsleme rehberi sadece ilham veren fotoğrafları değil, evinizi ve masanızı stil ve güvenlikle birlikte akşam yemeği için dekorasyon yapmak için kullanışlı ipuçlarının yanı sıra, evde yapabileceğiniz küçük harcama süslemeleri üzerine öğreticiler de getiriyor.

Fikirlere göz atın ve Noel dekorunuzda en çok sevdiğinizi not edin ve evinizi daha da güzel yapın.

Yılbaşı ağacı, yılın sonunda evin dekorasyonunu düşünenlerden akla gelen ilk öğelerden biridir. Takma, birçok durumda, evde ya da arkadaşlarıyla bir cumhuriyette ya da meslektaşları ile iş yerinde olsun, eğlenceli bir ortak etkinlik haline geliyor.

Evin oturma odasında güzel bir büyük ağaca veya bir odanın veya masanın üzerine küçük bir odayla süslenmesini isterseniz, internette bulabileceğiniz birkaç seçeneğe bakın:

Aralık geldi! Ve onunla birlikte, Noel, Reveillon, çeşitli partiler ve gizli arkadaşlar için hazırlıklar. Noel süsleri ve Yılbaşı Arifesi için farklı fikirler düşünmeye başlamanın zamanı!

Bu kez yaratıcı olabilmemiz için mükemmeldir. Bu nedenle bugün, size ilham vermek için bazı parlak, alternatif ve DIY fikirleri sunuyoruz! Bu yıl farklı şeyler yapmaya ne dersiniz? Egzotik ağaçlar, benzersiz çelenkler, baskı etiketleri ve diğer şeyler var! İyi vakit geçir!
Basit Noel dekorasyon fikirler listemizle evinizin çevresinde bir festival tatil ruhu oluşturun. Her oda bir Noel dokunuşu kullanabilir ve tüm kapalı mekanlarınızı muhteşem Noel esiniyle kaparız. İster geleneksel bir eve sahip olun ister mutfakta, oturma odasında ve girişte daha modern bir Noel manzarası tercih edin, kapalı Noel fikirlerimiz ilham verecektir. Noel tatili için dekorasyon, çoğumuzun tatil havasına girmesinin bir yolu. Sevdiklerimizle paylaşmak için sevincimizi ve mutluluğumuzu evlerimize getirmenin bir yolu. Ev yeni yıl dekorasyon fikirleri, misafirlerinizi, ailenizi ve arkadaşlarınızı evinizde ağırlamak için bayram atmosferi yaratır.

1EcVJm0vAIge6-KuOq4D2c2nqrQ8xoAZqSjdYoM0pabdXn68i6dPOVvz17fDh_lYqiUMs180-rw.png
Download Yeni Yıl Dekorasyonu 
Originals APK

Take a comment