home / Uygulamalar / Etkinlikler / Yılbaşı Süsleri

Yılbaşı Süsleri

dcGGPe2RhlwLe_a_7R56A6UpdfaLWjlFfZ9LY-Aur2un65WSIgzf2s_nFWY5PUk0srMs180-rw.png
  • Updated
  • Version -
  • Requirements Android -
  • Developer
  • Genre Etkinlikler
  • Google Play
Rate this post
  • Votes: 19
  • Comments: 0
Popularity 5.84% 5.84%

Screenshots

Rate this post


Noel yaklaşıyor ve şunu itiraf etmeliyim ki, bu yılın favori zamanlarımdan biri, aydınlanmış her şeyi görmek, partilerin bu havasını hissetmek ve havada sevmek güzel.

Sadece Noel'de böyle olmak doğru; Bütün yıl böyle olmalı, değil mi? Bununla birlikte, bir gün orada olacağımıza inancım var.

Yılın sonunda kullanmanız ve kötüye kullanmanız için birkaç Geri Dönüşüm Noel süslemesiyle çok güzel bir liste hazırladık. Kendinize esinlenin ve bu uygulamanın ipuçlarıyla boşa harcanabilecek unutulmuş veya çöpe atılan malzemeleri tekrar kullanın!
Fikirlerin seçiminde ve mimes yapımında görmelerini sağlayın. Geri dönüşümlü yeni yıl süsleri, evde bulduğumuz malzemelerden yapılmıştır.
Ucuz bir Noel dekorasyonu düşünen biri, yapmak çok kolaydır birçok Noel süslemesi olduğunu bilmelidir. Durumunuz buysa, bugün bugünkü mesajı seveceksiniz.

Güzel süslemelerle dolu bir liste hazırladık, erişilebilir malzemelerle ve basit tekniklerle hazırlandı. Bu fikirlerle, evinizi üretmek ve tüm alanlarda arkadaşlarınız ve ailenizi almak için hazır olmanız daha kolay olacaktır.

Noel tatili benzersizdir, en derin manevi önemi vardır ve odanın dekoru da dahil olmak üzere yeni yıl işlemleri eski çağa kadar uzanmaktadır. Bu tatilde iç mekânın birçok detayını süslemek normal. Duvarları, pencereleri, şömineyi, kapıları, tavanını ve tabii ki Noel ağacını süsleyin. Mağazada satın alabileceğiniz tasarımın birçok özelliği, ancak bu süslemeleri kendi başınıza yapabileceğinizi unutmayın. Uygulamamızda, Xmas için evinizi süslemek için harika fikirler topladık. Noel ağacınıza bu fantastik süsleme zanaat fikirleriyle son dokunuş yapın. Yeni yılda ihtiyacınız olacak 100 Noel süsü fikrini topladık.

dcGGPe2RhlwLe_a_7R56A6UpdfaLWjlFfZ9LY-Aur2un65WSIgzf2s_nFWY5PUk0srMs180-rw.png
Download Yılbaşı Süsleri 
Originals APK

Take a comment