home / Uygulamalar / Etkinlikler / Yılbaşı Tebrik Kartları, Yeni Yıl 2021

Yılbaşı Tebrik Kartları, Yeni Yıl 2021

9rang_m0jskZJ_q_3gvW6gOmhIW1FEbZ-O_8O1DKxTzkPqDok-QA07JGQTdTFExUAs180-rw.png
  • Updated
  • Version -
  • Requirements Android -
  • Developer
  • Genre Etkinlikler
  • Google Play
Rate this post
  • Votes: 21
  • Comments: 0
Popularity 5.12% 5.12%

Screenshots

Rate this post


Noel, kışı neşe içinde kutlamak için özel bir gündür. Noel gününde arkadaşlarınıza ve aile üyelerinize tebrik kartı gönderirseniz şaşıracaklar.

Kendi özel Noel tebrik kartlarınızı oluşturun ve arkadaşlarınıza ve aile üyelerinize gönderin. Bu uygulamada, tebrik kartlarında telefon galerisinden bir fotoğraf eklemek, farklı stillerde metin eklemek, en sevdiğiniz çıkartmaları seçmek, beğendiğiniz selam alıntıları eklemek ve çok daha fazlası gibi hoşunuza giden birçok eğlenceli özelliği ekledik. Öyleyse kendi kartınızı oluşturun ve sosyal medya ağı vb. Üzerinden arkadaşlarınızla paylaşın. Kesinlikle kalbinizle dolu Noel dilekleriyle şaşıracaklar.

Bu Noel kartı yapma uygulaması en iyi özelliklere sahiptir:

* Sevimli resimlerle Yeni Yılınız Kutlu Olsun dilek kartı uygulaması!
* DIY Noel kartları – kendi metninizi oluşturun!
* Aralarından seçim yapabileceğiniz en iyi tatil tebrik kartları!
* Noel Baba, kardan adam, ren geyiği ve diğer birçok havalı karakterin resimlerini içeren "ecards maker"!
* En güzel “yeni yıl dileklerini” bulun ve gönderin!
* BFF'nizle çevrimiçi paylaşın!

Mutlu Noeller selamlarını seviyorsanız, bu tebrik kartı yapma uygulamasında 2019 Noel dileklerini bulmalısınız. "Noel selamları", özellikle Noel kartı yapma uygulamasıyla birleştirildiğinde harika. Bu Noel davetiyesi oluşturucuyu indirin ve en iyi Mutlu Noel dileklerini alın. "Noel davetiyeleri" ile ilgileniyorsanız, bu uygulamayı Noel partisi davetiyeleri olarak kullanabilir ve ücretsiz "Noel mesajları" yazabilirsiniz.
Tüm durumlar için davetiye kartlarından hoşlanan insanlar var ve bu e-kart uygulaması size çoğunlukla Noel için davetiye kartları verebilir, ancak bunları istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Uygulamaya "Yılbaşı Tebrik Kartları" "Yeni Yıl Kartı Yapıcı" denir ve Noel'i kutlayan ve mutlu Noel selamları göndermek isteyenler için Hıristiyan e-kartları ile ücretsiz en iyi davetiye üreticisi. Birine “Yeni Yılınız Kutlu Olsun” demek istediğinizde, Yeni Yıl dileklerinizi adıyla ifade edecek güzel bir Yeni Yıl dilek uygulamasına ihtiyacınız var.
'Yılbaşı Tebrik Kartları' 'Yeni Yıl Kartı Yapıcı' olarak adlandırılan bu uygulama, Noel için en iyi davetiye üreticisi ve en iyi Noel kartı üreticisi. Harika fotoğrafların ve resimlerin hayranları bu uygulamadaki fotoğrafçılığa bayılacak.

Bu Yeni Yıl kartı oluşturucuyu indirin ve havalı "Yeni Yıl tebrik kartları" yapın. Uygulamaya Noel Tebrik Kartları Yeni Yıl Kartı Yapıcı denir ve fotoğraflı Noel kartlarını sevenler içindir. Bu güzel Yeni Yıl tebrik kartları uygulaması ile harika bir Yeni Yıl dileği yapın.

9rang_m0jskZJ_q_3gvW6gOmhIW1FEbZ-O_8O1DKxTzkPqDok-QA07JGQTdTFExUAs180-rw.png
Download Yılbaşı Tebrik Kartları, Yeni Yıl 2021 
Originals APK

Take a comment