home / Uygulamalar / Haberleşme / Yolla – Uluslararası irtibat

Yolla – Uluslararası irtibat

oAOD5aBYpLy_G_GyOlOS5CWp-1d-CxjvBKMtE92zPp1B-33YdhYmVkRgvZbqOsnaH0lHs180-rw.png
  • Updated
  • Version -
  • Requirements Android -
  • Developer
  • Genre Haberleşme
  • Google Play
Rate this post
  • Votes: 37
  • Comments: 0
Popularity 10.07% 10.07%

Screenshots

Rate this post


Yolla, 2015'ten beri insanların yurt dışı aramalarına yardımcı oluyor. 9/10 kullanıcı Yolla'dan memnun, 7/10 bize 5 yıldız veriyor.

Akıllıca aramaya başlayın! Aradıklarınızın internete ihtiyacı yok – normal arama alırlar. Dünya çapında her türlü aramada CEP ve SABİT HAT için fiyatlarımıza göz atın.

ABD, İngiltere, Kanada, Fransa, Nijerya, Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Mısır, Umman, Hindistan, Filipinler, Avustraly’ da sabit ve cep telefonlarına arayın…

Neden Yolla:

PARANIZIN KARŞILIĞI. Fiyatlarımızı karşılaştırın ve şaşırmaya hazır olun. 30,000'den fazla uluslararası arama noktası için en iyi fiyatları sağlıyoruz. Zamanı unutun – daha aza daha çok konuşun.

ROAMING ÜCRETLERİNDEN KAÇININ. Wi-Fi ile arama yapın ve operatörünüzün roaming ücretlerinde bir servet kadar tasarruf edin. Yurtdışında konaklamanızdan en iyi biçimde yararlanın!

NUMARANIZI DEĞİŞTİRMEYİN. Yolla'nın ücretsiz sunduğu seçkin bir özellik olan Caller ID'nin tadını çıkarın! Arkadaşlarınız her zaman kişisel telefon numaranızdan aranırlar. Uygulamadan aradığınızı bilmezler!

KONTROL ALTINDA KALIN. Aramadan önce fiyatı gösteririz ve hiçbir saklı ücretimiz ve bağlantı ücretimiz yoktur. Doğrudan dakika başı fiyat ödersiniz ve paranızın nereye gittiğini her zaman bilirsiniz.

KREDİ KAZANIN. Ücretsiz olarak arayabileceğiniz birden fazla yol var: arkadaşları davet etmekten ve reklam izlemekten, test programımıza katılmaktan ve hiç bir şey yapmamaktan! Tüm dünyadaki sabit hatları ve cep telefonlarını aramak için sınırsız kredi kazanın.

MİLYONLAR YOLLA'YA GÜVENİYOR. Binlerce Yolla kullanıcısı gibi bilgili bir arayıcı olun!

Yolla bugün alın ve daha fazla konuşup daha az ödemeye başlayın! Şüphelerinizi unutup yurtdışına arayın! Size gereken olan sadece internet bağlantı, WiFi, 4G, LTE veya 3G.
Arkadaşlarınız veya ortaklarınız farkı etmezler, sadece Siz farkı edeceksiniz.

Herhangi bir sorunuz veya öneriniz var mı? [email protected] bizim e-mail adresine bize ulaşın.

oAOD5aBYpLy_G_GyOlOS5CWp-1d-CxjvBKMtE92zPp1B-33YdhYmVkRgvZbqOsnaH0lHs180-rw.png
Download Yolla – Uluslararası irtibat 
Originals APK

Take a comment