home / Uygulamalar / Sosyal / Zenly – Yakınlarının haritası

Zenly – Yakınlarının haritası

ynj13-AW8J_AEpNyODc4L1gutNuND7_35xTNOCK8ZJ_5UTZKILHORvsAgUDoPFl1w1ks180-rw.png
  • Updated
  • Version -
  • Requirements Android -
  • Developer
  • Genre Sosyal
  • Google Play
Rate this post
  • Votes: 37
  • Comments: 0
Popularity 14.68% 14.68%

Screenshots

Rate this post


Tek tıkla bütün yakınların elinin altında! Snap Inc. şirketinin bir parçası olan Zenly, arkadaşlarının ve ailenin her zaman nerede olduğunu görebildiğin canlı bir haritadır. Sen de yakınlarından haberdar olmak için dünya çapında Zenly’yi kullanan on milyonlarca insanın arasına katıl.

TEK BİR PARTİYİ BİLE KAÇIRMA
Artık eğlenceyi kaçırmaktan korkmana gerek yok. Arkadaşların neredeyse parti de oradadır. Adres sormaya gerek kalmadan cuma gecelerinin en hararetli partilerini kendin bulabilirsin.
*Partilemeye hazır mısın? Mekana geldiğini arkadaşlarına haber vermek ve başka kimlerin orada olduğunu görmek için telefonları tokuşturun.

KAFAN RAHAT OLSUN
Her zaman her şeyden haberin olsun. Acaba kankanın şarjı mı bitmiş, uyuyor mu, trafikte mi sıkışıp kalmış yoksa sensiz yurt dışı tatiline mi çıkmış (ne ayıp)? Merak ettiğin her şeyi anında öğren.
*Meraklandın mı? Haritaya göz at ve yakınlardaki arkadaşlarını görüp buluşmak için kimlerin müsait olduğunu öğren.

İRTİBATTA KAL
Ayrı olduğunuzda bile bir aradaymış gibi hissedin. Kilometrelerce uzakta olsanız bile kankalarının neler yaptığını anında görebilirsin. Ayrıca fotoğraflar, videolar, söylediklerini otomatik olarak yazan sesli notlar ve emojilerle sohbet edebilirsiniz!
*Arkadaşlarınla buluşmak mı istiyorsun? Kimin buluşmaya hazır olduğunu görmek için tek dokunuşla grup sohbeti oluştur. Ayrıca haritanda ateş simgesini gördüğünde bil ki arkadaşların birlikte takılıyor!

HAREKETE GEÇ
Sahip olduğun seçeneklerin farkına var. Bir yerden bir yere yürüyerek, araçla ya da bisikletle gitmek için en hızlı ve en ucuz rotayı bulabilirsin. Üstelik bunu yapmak için Zenly'den çıkmana gerek yok!
*Hayat uzun bir yolculuktur! Go Mode sayesinde arkadaşlarınla arandaki mesafeyi ve yanlarına tahminen ne zaman varabileceğini görebilirsin. Üstelik uygulamadan çıkmak zorunda kalmadan, yolculuk için en uygun yöntemi de seçebilirsin.

NERELERE GİTTİĞİNİ GÖR
Gittiğin en önemli yerleri, oralara başka kimlerin gittiğini ve senin bu yerlerde ne kadar zaman geçirdiğini gör. Geri dönmek mi istiyorsun? Buradan yol tarifi de alabilirsin. İster büyük ister küçük olsun, tüm maceralarının kaydı elinin altında.
*Eski seyahatlerini anarken veya yenilerini planlarken en iyi dostun Zenly hep yanında.

TÜM BUNLARIN EN GÜZEL TARAFI
*Ücretsiz ve reklamsız (yaşasın!)
*Şarjını yemeden kesintisiz paylaşım yapabiliyorsun (yaşasıııın!)

SEVGİYE DOYMUŞ BİR ZENLY DENEYİMİ
Haritada görünmek istemiyor musun? Hiç sorun değil, kendini belli belirsiz hale getirmen veya dondurman yeterli. Zenly sadece en iyi arkadaşlar içindir. Unutma, arkadaşını haritada görebilmen için önce gönderdiğin isteği arkadaşının kabul etmesi gerekir!

Soruların mı var? Sohbet etmek mi istiyorsun? En iyi dondurmayı nerede yiyebileceğini mi merak ediyorsun? Sosyal medyada @zenlyapp adresine ve e-posta üzerinden [email protected] adresine mesaj göndermen yeterli.

Zenly seni seviyor.

ynj13-AW8J_AEpNyODc4L1gutNuND7_35xTNOCK8ZJ_5UTZKILHORvsAgUDoPFl1w1ks180-rw.png
Download Zenly – Yakınlarının haritası 
Originals APK

Take a comment